Střelci :T. Gajdůšek 3, Porubský 2, H. Gajdůšek

Sestava : Vaškůj
Tomala, Důbrava, Vaculík, Šůstek
Talaš, H. Gajdušek, Slezák, Dobiáš
          Porubský, T. Gajdůšek

Již v 2 minutě se domácí dostali do vedení po brance Michala, který doklepl předchozí hlavičku Peterky, která skončila na tyčce po prodloužení Toma. Ve 3 minutě bylo srovnáno, když hosté po centru z boku a následném odrazu od našeho hráče skončil míč v síti. Ve 4 minutě po kolmé přihrávce jsme se dostali do vedení když T. Gajdůšek v úniku překonal brankáře hostů. Divoký začátek utkání potvrdil další brankou v 10 minutě Tomáš, kdy podobně jako u předchozího gólu šel znovu sám na brankáře a kličkou ho obelstil a zavěsil do prázdné branky. Poté domácí předvedli několik pěkných akcí z nichž byli nejblíže k gólu Tomovi nůžky a Michalova hlavička těsně vedle . Domácí se dočkali v 32 minutě po dalším brejku , Tom se znovu nemýlil, když prostřelil brankáře a dokonal hatrick. V 40 minutě přidal další branku Michal , když zužitkoval centr Toma od lajny a tečoval míč z malého vápna hokejově k tyčce. Tím skočil výborný první poločas, který nebyl dlouho k vidění v našich utkáních. Po přestávce hned zkraje Paty podrazil hostujícího hráče a rozhodčí Ptáček odpískal penaltu. Seča vystihl směr a výborným zákrokem ji zlikvidoval. Od té doby byli hosté aktivnější. Výsledkem bylo vstřeleni branky na 5-2 v 68 minutě kdy po centru z levé strany předskočil obránce hostující útočník a nedal hlavičkou k tyči šanci našemu brankáři . Ve stejné minutě domácí zvýšili na 6-2, když Tomáš nahrál Honzovi před odrytou branku a ten neměl problém zavěsit. Zbytek utkání přinesl jen pár tvrdých zákroků většinou bez karetních trestů. Domácí tak mohli slavit první jarní vítězství zásluhou nasazení, bojovnosti a týmového výkonu.