Střelci : Důbrava, Janeček, Tomala, Talaš 2

Michálek, Vaculík, Důbrava, Maršovský
Talaš, Slezák , Porubský, Dobiáš
     H. Gajdůšek, Šůstek

Střídání : Tomala, Janeček

Utkání s posledním celkem tabulky začalo oboustrannými nákopy a neurovnanou hrou. Postupně se začalo dařit překonávat obranu hrou po křídlech. Výsledkem jedné z akcí byl centr Dobíka v 26 minutě , který přistál přesně na hlavě Lukina a ten skóroval do horního rohu branky. Hned po rozehře využil útočník hostů nekoncentravosti našich a po nešťastném odrazu míče od našeho hráče šel sám na brankáře a srovnal.V 31 minutě po přihrávce Michala uháněl Janec sám na branku a neomylně poslal míč k tyči a dostal naše do poločasového vedení. Delší přestávka způsobená výpadkem el. proudu a systémem FAČR způsobila ztuhlost našich hráčů a podle toho pak předvedená hra vypadala . Až v 56 minutě se prosadil Ťop na 3-1 po rychlém autu a technické střele , když z první přehodil špatně stojícího brankáře hostů. Vzápětí hosté snížili po hrubé chybě Vaculdy, kdy místo odkopu zvolil kličku , hráč Šanova mu míč sebral a šel sám na Jirku a bezpečně proměnil. Zvýšení stavu na 4-2 přišlo v 67 minutě, kdy se po centru od rohového praporku Michala prosadil osamocený Peterka hlavou z malého vápna. Zdálo se být rozhodnuto, ale opak byl pravdou. Od 70 minuty naši nepochopitelně přestali hrát možná s vědomím náskoku a ukázali další katastrofální představení v obranné fázi. Po osobních chybách a celoplošných ztrátách míče během 20 minut obdrželi 4 branky. V závěru utkání už jen snížil Peterka po schrumáži před brankou soupeře. Výsledek 6-5 ukazuje aktuální situaci týmu, kdy z dobře rozehraného utkání odchazí vítězně soupeř. Další prohra jen podtrhuje jarní trápení.