Střelci :T.Gajdůšek 2 ,Porubský,H. Gajdůšek,Vaculík,Talaš,Hanačík

R. Michálek, Důbrava, Tomala,Maršovský
Talaš, Porubský, H. Gajdůšek, Dobiáš

Janeček, T. Gajdůšek

Střídání : Vaculík, Šůstek, Hanáčik

V úvodu utkání, do nějž vstoupili hosté pouze v 10 hráčích se odehrávalo v podobě dlouhých nákopů za obranu hostí. Ty převážně sbírali obránci soupeře a nebo byly nepřesné. V prvních dvou brankových možnostech se ocitl Janec, ale trestuhodně brankáře nepřekonal. Dočkali jsme se ,až ve 30 minutě, po akci z křídelního prostoru ,když Jirka přihrál lépe postavenému Honzovi na penaltu a ten propálil vše i s brankářem. Jako již tradičně po vstřeleném gólů přišla rychlá odpověď hostů, kteří svým pohybem dělali problémy naší obraně. V 32 minutě po levé straně pronikl hráč hostů do vápna a Lubka použil skluz (za který by se nestyděl anik Řepka), bohužel trefil jasně hráče hostů a ne míč. Rozhodčí Dvořák tudíž pískl penaltu. Tu kapitán hostů bezpečně proměnil. V 37 minutě se po centru Radima se prosadil Michal z malého vápna. Do přestávky měli naši ještě několik dalších šancí navýšit skóre zejména Tom, Michal, Peterka.
Druhý poločas začal velkou šancí hostů, ale Seča fantasticky vytáhl. Tatran navýšil skóre na 3-1 po přihrávce Michala na Toma a ten v brejku proměnil kolem brankáře. Další gól jsme přidali z podobné akce jen stim rozdílem, že přihrával Jirka. Branku vstřelil opět Tom. Zanedlouho lovil brankář hostů další míč ze sítě, když Jirka dostal míč za obranu a pronásledovaným težkopádným obráncem, letěl jako lokomotiva sám na bránu a poslal míč k tyči. Hosté se nevzdávali a vrhli síly do útoku . Náš tým podržel několika výbornými zákroky Seča . V 74 minutě Peterka dostal křizný míč, který si posunul hlavou kolem protihráče a pak obelstil dalšího obránce hostů a zjevil se sám před brankářem, kterého šajtlí po zemi překonal. V 80 minutě hosté snížili na 6-2 po precizně zahraném přímém kopu z hranice velkého vápna, když gólu předcházela invidualní akce hráče hostů mezi 3 našimi a následný faul. Výsledku dal konečnou podobu Patočka, který po autu u branky hostů přetlacil dva hráče hostů a uklidil po zemi k tyčce. Na závěr je nutno pochválit i hráče hostů, kteří i v 10 hráčích dělali velké problémy našim hráčům a vzhledem k zápasu na půdě Hvozdné určité varování.