Michálek, Důbrava, Tomala, Maršovský
P. Talaš, Porubský, Hanáčik, Dobiáš
              Krajča, Šůstek
Střídání :R. Talaš, Janeček, Bůbela

Na hřiště favorita z Hvozdné přijeli naši vinou zranění a omluvenek (Brik, M. Michálek, Slezák, Vaculík, T. Gajdůšek. H. Gajdůšek) oslabeni až o 6 hráčů. Od úvodního hvizdu se domácí dostali do tlaku a šancí. Jen zásluhou excelentního Seči a jeho dlouhých chapadel, kterými přiváděl vynikajícími zákroky domácí doslova k šílenství skore zůstavalo 0:0. Naši obránci s brankářem odolávali do 26 minuty kdy se po našem trestném kopu dostali do rychlého protiútoku a jeden z útočníků potrestal naši ztrátu míče gólem. V 30 minutě se po prodloužení Tondovi hlavičky dostal k míči Dobik a invidualní akcí kolem obránce domácích se řítil sám na brankáře a skóroval. Poté udeřili hosté po jednom ze závaru v 41 minutě. Po přestávce domácí „povzbuzeni" nejspíš trenérem, který celý poločas neustále nadával a rozčiloval se, vstoupili aktivně.Dvěma rychlými brankami zvýšili skóre na 4-1. Poté domácí trochu polevili v tlaku a naši snížili, když se z rohového rohu prosadil na zadní tyčce Pípa,který zvoleje propálil všeco mu stálo v cestě . V 66 minutě domácí vstřelili další branku, když po centru za obranu a obejítí Seči neměl problém zavěsit záložník domácích. Za okamžik se prosadil podruhé invidualně Dobik, když se z okolí penalty prosadil střelou k tyči. Poté se utkání trochu uklidnilo. Za zmínku stojí ještě kontroverzní penalta hostů po údajném postrčení Patyho protihráče, nicméně domácí hráč přestřelil branku. Utkání tak skončilo 5-3 ve prospěch domácích. Za výkon v utkání je pochválit vynikajícího Seču a bojovnost hráčů, že se nevzdávali a bojovali až do konce.