Šůstek, Vaculík, Tomala, Maršovský
Talaš P., Porubský, Hanáčik, Dobiáš
              Gajdůšek T.
Střídání : Od 45 minuty Talaš R.

Domácí se horko těžko scházeli k utkání a začali pouze v 10 borcích . Toho využili hosté a již ve 2 minutě lovil Seča míč z branky, když se prosadili hosté po střele od břevna. V 9 minutě to bylo již 0-2 když se po rohovém kopu prosadili hosté. V tu dobu to vypadalo zle s domácími. Domácí, ale hned vzápětí snížili, když se po centru Dobíka prosadil Peterka, když dotlačit míč pod brankářem do branky. Srovnání přišlo ve 20 minutě, když po nákopu Michala šel sám na brankáře Tom a kličkou ho obelstil a zavěsil do prázdné branky. Ve 33 minutě se dostali hosté znovu do vedení, když po průnikove přihrávce mezi naše obránce šel sám na Seču hostující útočník a obstřelil ho. Domácí se nevzdávali a za 3 minuty vyrovnali, když se po rohu a za pomocí brankáře, kterému míč vypadl z ruk a dostal se přímo k Tomovi, který doklepl do prázdné brány. Další branku přinesla 41 minuta, když Michal dlouhým centrem od lajny našel Toma a ten propalil z hranice penalty brankáře hostů. Tím skončil první poločas bohatý na góly. Po poločase přišel posílit naše řady Radek, ale hosté přidali na tempu a zle zatápěli naší obraně. Výsledkem byla penalta, když Ťop podrazil hráče hostů. Seča vystihl směr a chytil penaltu. Výsledek 4-3 vydržel do 56 minuty, kdy hosté po dlouhém autu a lehké teči k tyči srovnali. Zachvili potom zatrnulo všem na hřišti i fanouškům, když se po centru od lajny srazil hostující brankář s Tomášem. Utkání bylo přerušeno na cca 30 minut než přijela sanitka pro Toma, který ležel v bolestech nehybně na zemi. Poté hosté zatlačili domácí do defenzivy, kteří bránili výsledek v 10 lidech. V 80 minutě po faulu hostů na půlce rozehrál trestný kop Ťop, který doletěl na penaltu a propadl mezi obránci a osamocený Lubka poslal balón do brány vedle tyčky. V tu chvíli byli všichni v euforii a Lubka předvedl na oslavu gólu krásně provedený přemet. Radovat se domácí dlouho nemohli, hosté za 2 minuty odpověděli střelou ze šestnáctky, která Sečovi převrátila prsty a skončila v bráně. Zbývajících 10 minut domácí ubránili s vypětím všech sil. Poté se šlo na penalty. V nich byli úspěšnější domácí, když domácí proměnili 4 z 5 a hosté neproměnili 2 ,atak zůstávají 2 cenné body na domácí půdě i v 10 hráčích.