Střelci :T. Gajdůšek 2, J. Gajdůšek, Porubský

Šůstek, Důbrava, Michálek M., Michálek R.
Talaš, Porubský, H. Gajdůšek, Dobiáš
T. Gajdůšek, Krajča

Střídání : Majliš, Hanáčik, Vítek, Janeček

V úvodu utkání nové sezóny hraného za tropického počasí ,mnoho krásných momentů fotbal nepřinesl. Petrůvka jako vždy jen dlouhými nákopy ohrožovala naši obranu a naši hráči ji napodovali. Přibližně do 15 minuty mohlo potěšit diváky na duši jen chladné pivo. Poté Michal z poloviny hřiště poslal do brejku Toma a nedůsledná obrana hostů ho nechala postupovat na brankáře , který byl bez šance. Poté hra pokračovala v nepřesnostech. Šance přicházeli jen sporadicky. Ve 30 minutě se po chybě obrany krásně trefil hostující hráč do šibenice. Nerozhodný stav netrval dlouho a již za 2 minuty Michal tečovanou střelou z 20 metrů rozvlnil síť. Hosté v 38 minutě opět vyrovnali po chybě obránce , který špatným odkopem od rohového praporku nacentroval přímo hostujícímu hráči, který pronikl až k Sečovi, který se mu vrhl pod nohy, ale byl překonán lobem. Do kabin se šlo zaslouženě za nerozhoného stavu 2-2. Po přestávce naši přidali pohybu a hosté nestíhali zachytávat náběhy za obranu, zejména Toma, kdy jen díky jeho slabé produktivitě zůstávalo skóre stejné. Změnu skóre přinesla  až 58 minuta, kdy po přetaženém centru od lajny Peterka hlavou přisunul Honzovi na malé vápno a ten akrobaticky zavěsil hlavou k tyčce. V 66 minutě domácí diváky rozjásal Tom po brejku a střele bodlem před penaltou po 4 a určil tak výsledek utkání na konečných 4-2.