Maršovský, Důbrava, Michálek  M., Michálek R.
Talaš, Mikel, Gajdůšek J., Krajča
           Vaculík, Gajdůšek T.

Střídání : Dobiáš, Šůstek, Janeček, Vítek, Vaškůj

Již od úvodního hvizdu byli hosté aktivnější a více si rozumněli  s míčem a mohli jít brzy do vedení, kdy jen neschopnost útočníků hostů nás zachránila od inkasovaní. Domácí se osmělili až kolem 20 minuty, kdy po centrech z křídla putoval míč 2 krát za sebou během chvíle malým vápnem, ale bez využití. Poté přišlo několik dlouhých nakopů obou mužstev, které sbíral Ťop a soupeřovi obránci. Hra byla neurovaná, přihrávek na jedné či druhé straně by se dalo spočítat na jedné ruce. Ke konci poločasu se hosté spolu s jejími diváky dožadovali  penalty po zákroku H. Gajdůška. Sudí byl opačného názoru a nepiskl ji. Do kabin se šlo tedy za nerozhodného stavu 0-0.
Po přestávce se pokračovalo v podobném duchu jako v první půli. První branka utkání padla v 57 minutě, kdy se z dobrých 30 m  prosadil Lukin tvrdou přízemní střelou z přímého kopu kolem zdi . Za okamžik to již mohlo být 2-0, ale Tom minul úplně prázdnou branku hostí, když Jirka mu po vybojovani míče na hranici vápna krásně přihrál. V 64 minutě se již Tom prosadil, kdy po přihrávce Janečka šel sám na brankáře a skóroval k tyčce. V 70 minutě se hosté po úniku z křídla  dostali  na hranici vápna, kde byl pozdě Radim a fauloval soupeře. Rozhodčí ukázal na puntík a kopala se penalta. Tu soupeř proměnil i když Ťop vystihl směr střely stav byl 2-1. Od té doby Rudimov vrhl všechny síly do útoku. Naši hráči podnikali nebezpečné výpady do otevřené obrany hostů. Ty končily buď mimo (Dobik) nebo střelou do brankáře Jura. Zbytek utkání jsme již ubránili bez vážnějších šancí hostů. Bereme tak 3 body i když by si hosté zasloužili minimálně bod.