Talaš, Mikel, Michálek, Maršovský
J. Gajdušek, Porubský, Krajča, Dobiáš
T. Gajdůšek, Vaculík

Střídání :Janeček, Šůstek, Důbrava,Smejkal

V duelu druhého a třetího mužstva tabulky nabídl zápas gólové hody. Do začátku utkání vstoupili lépe domácí, když několik šancí neproměnil Tom. Poté následovalo několik rohů a po jednom z nich nadvakrát překonal brankáře Pípa, když nejprve hlavičku brankář vyrazil, ale na dorážku byl krátký. Asik po 5 minutách bylo vyrovnáno, když se střelou z přímého kopu z hranice velkého vápna prosadili hosté. Zanedlouho naši inkasovali znova po průniku ze strany a střele přesně k tyči. Vyrovnání zařídil ve 40 J. Gajdůšek po odrazu ze šestnáctky přesnou ranou k tyčce. Do poločasu se šlo po zaslouženě s nerozhodným stavem 2-2.
Po přestávce chtěli domácí vsítit branku což se jim podařilo v 61 minutě po autu a dobré orientaci ve schrumáži se prosadil Michal. Vedení netrvalo dlouho a již po rozehře soupeř využil špatného postavení a nekoncentrovanost domácích hráčů,když nezachytili náběh hostujícího hráče, který překonal našeho gólmana. V 77 minutě pak hosté vstřelili vítězný gól po přihrávce z křídla a střelou z první nedal šanci Ťopovi. V závěrečném tlaku domácích,kdy i Ťop šel pomoci na roh v 90 minutě inkasovali po 5, když po rohu se dostal míč na šestnáctku a Ťop místo střely na branku míč ztratil a hostující hráč únikem do prázdné branky zvýšil na konečných 3-5.