R. Michálek, M. Michálek, Mikel, Maršovský
Talaš, Daňo, Porubský, J. Gajdůšek
     Smejkal, T. Gajdůšek
Střídání : Vaculík, Krajča, Tomala, Šůstek, Janeček

Do utkání  lépe vstoupili domácí  hned velkou šancí ve 3 minutě , když nedorozuměním Milana  s Čeňou  vznikla "malá domů". Nepřímý kop byl v nebezpečné vzdálenosti od naší branky a to těsně před velkým vápnem. Domácí hráč po přiťuknutí obstřelil zeď  a jeho střela mířila od tyče ven podél brankové čáry. Poté se hra uklidnila a nenabídla velké množství šancí. Domácí hrozili nejčastěji z dlouhých autů,ale naše obrana fungovala bezchybně. Největší  naše šance si vytvořili Tom po přihrávce Sebastiana, když se dostal za obranu a pak v rozhodujícím momentu upadl a Michal po Peterkově autu střílel z otočky z první, ale branku minul. Tak skončil první poločas 0-0. Druhý poločas se odehrával mezi šestnácky  a byl ve znamení množstvím osobních soubojů. V 62 minutě proměnil nenápadný nákop za obranu domácích Tom, který v úniku obstřelil brankáře. Domácí měli územní převahu, ale bez větších šancích. Naopak naší podnikali rychlé útočné výpady. Po jednom z nich Krajča vystřelil z rohu vápna křížem a jen těsně minul branku. Konec zápasu si naši  bezpečně pohlídali  a vezou tak cenné 3 body od loňského účastníka okresního přeboru.