Šťítná nad Vláří "B" - Biskupice 5-3 (2-1)

R. MMichálek,M Michálek, Mikel, Maršovský

Talaš, Porubský, Krajča, Dobiáš

Smejkal, J. Gajdůšek

Střídání :Vaculík, Janeček, Důbrava , Majliš

Utkání začalo ve velkém tempu a již po dvou minutách byli k vidění 2 velké šance na každé straně po jedné. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou s velkými šancemi na naší straně. Bohužel jsme dopláceli na velmi slabou efektivitu v koncovke.Zejména velké šance Dobíka, Pípy a Peterky zůstali nevyužity. Domácí si vytvořili jen 3 brankové příležitosti, bohužel hned dvě ukázkově proměnili. Naši udeřili až v 36 minutě, po pasu Brika, kdy Smejkal utíkal sám na brankáře a bezpečně proměnil kolem něj. Po přestávce se naši dopustili několika chyb a soupeř opět nemilosrdně trestal a to ve 3 případech. V 80 minutě se prosadil po centru Radima Michal z okolí penalty poslal míč k tyči. Na konečných 3-5 znovu dával Smejkal, když nadvakrát překonal domácího brankáře. V nastaveni měl ještě pak velkou příležitost Lukin, ale nezamířil mezi tyče.