R. Michálek, Mikel, M. Michálek, Tomala

Talaš, Daňo, Porubský, Dobiáš

Smejkal, J. Gajdůšek

Střídání :Majliš, Důbrava, Šůstek

Úvod zápasu nás nezastihl v dobrém rozpoložení, již ve 2 minutě jsme prohrávali po dlouhém nákopu domácích, když Ťop odhadl špatně míč a hostující útočník utíkal sám na Seču a proměnil. Zanedlouho poté to mohlo být 2-0,ale Seča svůj tým podržel, když přímý kop z 20 m vytáhl na břevno. Poté ještě domácí nastřelili z úhlu tyčku. Od 15 minuty jsme přebrali iniciativu, soupeře přehrávali, jenže snaha končila ve většině případů u šestnáctky bez zakončení. Největší  naši šanci měl Michal, ale střela ze šestnáctky trefila brankáře. Domácí potom v 38 minutě zvýšili  skóre na 2-0 po trestném kopu, když úplně volný hráč zavěsil po nedorozumění obránců hlavičkou a rozvlinil síť. V druhém poločase jsme začali aktivně a tlačili se do zakončení. Šanci na skorovaní jsme měli z několika rohových kopů či centrů ze strany. V 77 minutě rozhodl o  konečném 3-0 výsledku z ojedinělého brejku domácí borec, když utíkal sám na Seču a kolem něj ho prostřelil. V závěru ještě mohl zmírnit skóre Peterka, po  tvrdé střele z otočky ze šestnáctky , ale trefil pouze dobře postaveného brankáře hostů. Domácí tak berou 3 body za příkladnou efektivitu v zakončení.