R. Michálek,M,Michálek,Mikel,Důbrava

J.Gajdůšek,Poruský,Krajča,Dobiáš

Dano Vaculík

Střídání: Tomala,Šůstek,Talaš,Majliš,Maršovský,Smejkal

Začátek zápasu přinesl útočnou hru obou celků a v 11 minutě již svítil výsledek 1-1 ,když se nejprve prosadil Sebastian pro průnikové přihrávce Dobíka za obranu,na druhé straně udeřili domácí po rychlém průniku z křídla a následné střelena kterou Jirka nedosáhl.poté se hra odehrávala mezi šestnácky bez vetších šancí.V 34 minutě Michal prošel středem hřistě a přízemní střelou z vápna překonal domácího brankáře.Jen o 3 minty později se skore znovu změnilo ,když Dobík nacentroval levačkou na hranici malého vápna a Honza uklidil míč pohotově do brány.Po přestávce místo očekávaného tlaku domácích ,udeřili znovu naši ,když v 49 minutě Tom S. vybojoval míč a krásně nahrál  pod sebe Sebovi  a ten znovu proměnil. V tu chvíli svítil stav 1-4 a zdálo  se být rozhodnuto.poté se hra uklidnila  až  do 78 minty ,kdy centr hostůjícího hráče si srazil  Stana přesně pod břevno.Další vlastní branku jsme si  dali po dlouhém nákopu a hlavičce Radima ,který ůplně změnil směr míče a z hranice šestnácky překvapil všechny hráče ,diváky i Šeču ,který ve snaze chytit míč málem zboural tyčku ,ale na míč nedosáhl,navíc musel  střídat pro zranění.Naši do konce zápasu byli pod tlakem ,ale díky obětavosti a bojovnosti všech hráčů výsledek udrželi a vezou si 3 body .