Tabulka střelců

 

Jméno Branky
 Tomáš  8
 Michal  6
 Jirka   4 
 Lukáš  2
 Milan   2 
 Peterka  1
 Dobík  1
 Seča  1
 Honza   1 
   

 


 

 

Přihlášení pro výbor

Aktuality- články

 • prosinec 2021
  • Hodnocení podzim 2021

   Hodnocení podzim 2021 - TJ Tatran Biskupice asistentem Janem Tomalou Náš oddíl v kategorii mužů přezimuje po polovině sezony na 8. místě se ziskem 15-ti bodů ve 3.třídě sk.B.Tým zde nevidím rád,...

   Číst dál...

 • září 2020
  • Biskupice:Drnovice 2:3 PK (1:1)

   Biskupice :Drnovice 2:3 po PkStřelci :Gajdůšek, DobiášSestava : KryštofJaneček, Suchý, M Michálek, MaršovskýTalaš, Tomala, Mikel, DobiášGajdůšek, DaňoStřídání :Šůstek, Majliš, Vaculík, PorubskýV...

   Číst dál...

  • Sehradice -Biskupice 3-6 (2:3)

   Sehradice :Biskupice 3-6 (2:3)Střelci :Gajdůšek 2,Talaš, Porubský, Dobiáš, DaňoSestava : VaškůjŠůstek, M. Michálek, Suchý, MaršovskýTalaš, Tomala, Porubský, Dobiáš   Gajdůšek, DaňoStřídání :Slezák,...

   Číst dál...

  • Nedašova Lhota -Biskupice 4-1 (2:1)

   Nedašova Lhota - Biskupice 4-1 (2:1)Střelci :PorubskýSestava : VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P, Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýUtkání v daleké  Nedašové Lhotě dost...

   Číst dál...

 • srpen 2020
  • Biskupice: Bratřejov 7-1 (3:1)

   Biskupice :Bratřejov 7:1 (4-1)Střelci :Gajdůšek 4,Dobiáš 2,TalašSestava :VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P. , Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýStřídání :Šůstek, Maršovský,...

   Číst dál...

  • Dolní Lhota -Biskupice 3-2 (2:0)

   Dolní Lhota :Biskupice 3-2(2:0)Střelci :T. Gajdůšek, TalašSestava :VaškůjR. Michálek, Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš, Slezák, Porubský, DobiášT. Gajdůšek, MikelStřídání :Šůstek,MajlišOd začátku...

   Číst dál...

  • Biskupice:Petrůvka 7-1 (3:1)

   Biskupice : Petrůvka 7-1 (3-1) Střelci : T. Gajdůšek 3,Talaš 3, M. PorubskýSestava :    VaškůjR. Michálek , Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš P., J. Gajdůšek, Tomala, Dobiáš               T. Gajdůšek, VaculíkStřídání...

   Číst dál...

  • Rozlosování Muži podzim 2021

         Muži  podzim 2021 kolo den  datum domáci hosté čas odjezd 2 NE 16.8. Biskupice Petrůvka 17:00 X 3 NE 23.8. Dolní Lhota Biskupice 13:30 12:30 4 NE 30.8. Biskupice Bratřejov 16:30 X 5 NE 6.9. Ned.Lhota Biskupice 16:00 14:45 6 SO 12.9. Sehradice Biskupice 16:00 15:00 7 NE 20.9. Biskupice Drnovice 15:30 X 8 NE 27.9. Rokytnice Biskupice 15:30 14:30 9 NE 4.10. Biskupice Rudimov 15:00 X 10 NE 11.10. Březůvky Biskupice 10:15 9:30 11 NE 18.10. Biskupice Bohusl....

   Číst dál...

Hodnocení podzim 2021 - TJ Tatran Biskupice asistentem Janem Tomalou


Náš oddíl v kategorii mužů přezimuje po polovině sezony na 8. místě se ziskem 15-ti bodů ve 3.třídě sk.B.
Tým zde nevidím rád, vždy chceme výš v tabulce.
Povedlo se nám udržet oddíl aktivní a využít zkušenosti starších hráčů. S hráči jsme zdokonalili především herní činnosti jednotlivců a zapracovali je do herního projevu celého týmu. Dosavadní umístění bereme jako pobídnutí k další práci, především na kondičních schopnostech.
Samotnou podzimní část sezony bych rozdělil do dvou polovin. V první půlce bych se zaměřil na přípravné zápasy a šest zápasů soutěže.

Po dlouhé pauze, vlivem respiračního onemocnění a nařízeních vlády, jsme měli pestrý začátek. Kádr už tolik ne. Letní dovolené hráčů a dlouhá absence našeho nejlepšího střelce měnil náš herní projev. Na ten jsme si museli chvilku zvykat a hledali jsme v našich řadách nové střelce i lídry. V přátelských utkáních jsme vyzvali tým z TJ Přečkovic ve spojení s hráči FK Luhačovic, TJ Ludkovice a TJ Hřivínův Újezd. V prvním zápase jsme úspěsní nebyli. Soupeř měl velkou sílu a my se hledali. Nebyla tam vidět chuť hrát a ani vyhrát. Druhý zápas proti Ludkovicím jsme odehráli již lépe takticky a od toho jsme se odráželi. I když stále bylo vidět, že dopředu jsme slabí. Třetí zápas s Hřivinovým Újezdem byl pro nás snazší, lépe jsme kontrolovali hru, byli více na míči a vytvářeli šance s větším klidem.

Náš úvodní zápas soutěže jsme odehráli na Březůvkách bázlivě, i zřejmě vlivem někteřých absencí a soupeř nás po individuálních chybách trestal. Hra byla nejvíce rozdílná v produktivitě. Domácí podržel fantastickými zákroky golman a byl to jednoduše jeho zápas. Výsledek zápasu Březůvky x Biskupice 5:2.
Druhý zápas doma proti Drnovicím jsme byli lepším týmem, vyhráli jsme pouze 1:0. Mnoho neproměněných šancí nás provázelo ovšem dále.
Třetí zápas na půdě Nedašovy Lhoty to byl lítý boj o body. Zápas jsme zremizovali vysoko 4:4. Jistě, kdo tam někdy hrál, ví že na hřišti se může stát úplně vše. :D
Poté se podařilo přenést dobrý výkon i do čtvrtého utkání na zápas v domácím prostředí proti Lačnovu a kvalitní poziční hrou jsme vyhráli 3:2. Ke konci utkání se bohužel projevila ztráta koncentrace a Lačnov výsledek utkání snižoval.
Následující utkání v Šanově jsme chtěli také zvládnout. Dopředu krásné akce, góly a vedení 3:5 až do 75. minuty. Poté se Šanov nadechl k závěrečnému náporu a vlivem náhody, individuálních chyb, pomoci rozhodčích domácím, poklesu koncentace našeho týmu znamenal, že zápas skončil 5:5.
Šesté utkání proti týmu z Lipové probíhalo celkem poklidně a soustředěným výkonem jsme utkání vyhráli 4:0.

Druhá polovina zápasů soutěže pro nás byla složitá. Vlivem zranění a absencí se neustále měnilo složení týmu. Několikrát se měnila osa týmu, ať už v záložních nebo obraných řadách. I přes univerzálnost hráčů si to prostě nesedlo a soupeři nás přehrávali.

Sedmé utkaní nám nevyšlo doma s Petrůvkou. Hráči Petrůvky byli v tomto utkání daleko pohyblivější, chytřejší a údernější. Výsledek 1:4 bych přisoudil z velké části absenci některých klíčových hráčů.
Osmé utkání v Sehradicích bylo z důvodu marodky, zranění během zápasu nebo jiných povinností hráčů složité. Nakonec se nám podařilo udržet těsný náskok 0:1 a odvézt potřebné body.
Utkání číslo 9 s celkem z Bratřejova pro nás hned od úvodního hvizdu vypadal nadějně. Podařil se nám vstřelit rychlý gól. Od toho okamžiku náš mančaft vypnul otáčky a Bratřejov po deseti minutách skóroval a začal kontrolovat hru. Ještě se nám podařilo výkon zvednout a to i po penaltě, kterou Bratřejov proměnil. Vyrovnali jsme na 2:2. Ale opět smolný gól na 2:3, jak se říká do kabiny, nás hodně srazil. Po poločase jsme chtěli utkání ještě zdramatizovat a otočit, ale chyběla nám síla. Jak jsme hru otevřeli, tak se soupeř dostával do brejků, ze kterých vstřelil dva další góly a o rukavici bylo vystaráno. V závěrečném tlaku jsme nevyhodnocovali dobře varianty zakončení a zápas jsme prohráli 2:5.
10. utkání s Rudimovem mělo svého favorita. Naše herní projevy v předchozích zápasech nebyly dobré. To naopak odpočatý Rudimov po volném kole a těžkých zápasech, které zvládl, byl favorit. Věděli jsme, že, pokud chceme body, musíme do utkání dát maximum. To se nám relativně dařilo a utkání jsme vedli. Bohužel jsme v průběhu vytvořili množství individuálních chyb, které zkušení hráči Rudimova dokázali využít a zápas otočit na konečných 2:1.
Naše závěrečné utkání v Rokytnici skončilo 1:1. Hřiště bylo ve špatném stavu, hrálo se převážně nákopy a byl to takový soubojový zápas s mnoha nepřesnostmi. Našeho zraněného brankáře musel nahradit hráč z pole, který svou roli zvládl bravurně.