Tabulka střelců

 

Jméno Branky
 Tomáš  8
 Michal  6
 Jirka   4 
 Lukáš  2
 Milan   2 
 Peterka  1
 Dobík  1
 Seča  1
 Honza   1 
   

 


 

 

Přihlášení pro výbor

Aktuality- články

 • prosinec 2021
  • Hodnocení podzim 2021

   Hodnocení podzim 2021 - TJ Tatran Biskupice asistentem Janem Tomalou Náš oddíl v kategorii mužů přezimuje po polovině sezony na 8. místě se ziskem 15-ti bodů ve 3.třídě sk.B.Tým zde nevidím rád,...

   Číst dál...

 • září 2020
  • Biskupice:Drnovice 2:3 PK (1:1)

   Biskupice :Drnovice 2:3 po PkStřelci :Gajdůšek, DobiášSestava : KryštofJaneček, Suchý, M Michálek, MaršovskýTalaš, Tomala, Mikel, DobiášGajdůšek, DaňoStřídání :Šůstek, Majliš, Vaculík, PorubskýV...

   Číst dál...

  • Sehradice -Biskupice 3-6 (2:3)

   Sehradice :Biskupice 3-6 (2:3)Střelci :Gajdůšek 2,Talaš, Porubský, Dobiáš, DaňoSestava : VaškůjŠůstek, M. Michálek, Suchý, MaršovskýTalaš, Tomala, Porubský, Dobiáš   Gajdůšek, DaňoStřídání :Slezák,...

   Číst dál...

  • Nedašova Lhota -Biskupice 4-1 (2:1)

   Nedašova Lhota - Biskupice 4-1 (2:1)Střelci :PorubskýSestava : VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P, Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýUtkání v daleké  Nedašové Lhotě dost...

   Číst dál...

 • srpen 2020
  • Biskupice: Bratřejov 7-1 (3:1)

   Biskupice :Bratřejov 7:1 (4-1)Střelci :Gajdůšek 4,Dobiáš 2,TalašSestava :VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P. , Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýStřídání :Šůstek, Maršovský,...

   Číst dál...

  • Dolní Lhota -Biskupice 3-2 (2:0)

   Dolní Lhota :Biskupice 3-2(2:0)Střelci :T. Gajdůšek, TalašSestava :VaškůjR. Michálek, Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš, Slezák, Porubský, DobiášT. Gajdůšek, MikelStřídání :Šůstek,MajlišOd začátku...

   Číst dál...

  • Biskupice:Petrůvka 7-1 (3:1)

   Biskupice : Petrůvka 7-1 (3-1) Střelci : T. Gajdůšek 3,Talaš 3, M. PorubskýSestava :    VaškůjR. Michálek , Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš P., J. Gajdůšek, Tomala, Dobiáš               T. Gajdůšek, VaculíkStřídání...

   Číst dál...

  • Rozlosování Muži podzim 2021

         Muži  podzim 2021 kolo den  datum domáci hosté čas odjezd 2 NE 16.8. Biskupice Petrůvka 17:00 X 3 NE 23.8. Dolní Lhota Biskupice 13:30 12:30 4 NE 30.8. Biskupice Bratřejov 16:30 X 5 NE 6.9. Ned.Lhota Biskupice 16:00 14:45 6 SO 12.9. Sehradice Biskupice 16:00 15:00 7 NE 20.9. Biskupice Drnovice 15:30 X 8 NE 27.9. Rokytnice Biskupice 15:30 14:30 9 NE 4.10. Biskupice Rudimov 15:00 X 10 NE 11.10. Březůvky Biskupice 10:15 9:30 11 NE 18.10. Biskupice Bohusl....

   Číst dál...

Zápas Štítná

Štítná - TATRAN   4:2   (3:2)

 

Střelci:  Gajdůšek T., Vaculík

 

Sestava: Tomala- Michálek M., Mikel, Maršovský, Novosad,  Dobiáš , Michalec, Hanačík, Talaš P., Vaculík, Gajdůšek T.   stř. Důbrava, Talaš R.,Šůstek

 

Utkání znovu ukázalo, jak rozhodčí dokáže zkazit nedělní odpoledne hráčům i divákům. To co předvedl sudí Houžvička, když připustil tvrdou, kontaktní hru, velmi připomínalo utkání australského fotbalu. Pohříchu byly nespokojeni více domácí, ačkoliv brali všechny body...Ale zpět k samostnému zápasu.

Domácí vstoupili do utkání lépe, už v 11. minutě se dostal k centru levý křídelník, přízemním pasem našel na úrovni penalty nebráněného spoluhráče, který se neatakován otočil a umístil střelu k tyči. Aktivita domácích nepolevovala, hrozili stále rychlými křídly, se kterými obrana Tatranu nestíhala držet krok.O to překvapivější bylo srovnání ve 22. minutě, když po rychlé akci Dobika se míč dostal Tomovi, který ještě na rohu malého vápna našel nabíhajícího Jura a ten zamířil k bližší tyči. Radost ze srovnání stavu vydržela pouhé 2 minuty, kdyse opakovala situace z prvního domácího gólu, akorát z opačné strany hřiště. za dalších 5 minut bylo ještě hůře, když se na levé straně prosadil přízemní střelou forvard domácích, jeho střelu stačil Ťop jenom vytěsnit do prostoru, kam nabíhal další domácí hráč, který prostřelil vše mezí ním a sítí.Snížení měl na kopačce Tom, jeho přímý kop ale bravurně vytěsnil mladý golman domácích. Nakonec se do kabin šlo za těsného rozdílu, když minutu před koncem trefil Peterkův centr přímo z voleje Tom.

I ve druhé půli byli aktivnější domácí, ale zazdili i dvě vyložené gólovky v úvodních 20-ti minutách. Naši hráči se do vyložených pozic nedostávali, jejich střelecké pokusy byly slabé nebo zablokované. Domácí přece jen odskočili na konečný rozdíl dvou branek 15 minut před koncem, když se po jim pravé straně podařilo protlačit míč podivným způsobem až na střed branky, kde se jejich střelec už nemýlil.