Tabulka střelců

 

Jméno Branky
 Tomáš  8
 Michal  6
 Jirka   4 
 Lukáš  2
 Milan   2 
 Peterka  1
 Dobík  1
 Seča  1
 Honza   1 
   

 


 

 

Přihlášení pro výbor

Aktuality- články

 • prosinec 2021
  • Hodnocení podzim 2021

   Hodnocení podzim 2021 - TJ Tatran Biskupice asistentem Janem Tomalou Náš oddíl v kategorii mužů přezimuje po polovině sezony na 8. místě se ziskem 15-ti bodů ve 3.třídě sk.B.Tým zde nevidím rád,...

   Číst dál...

 • září 2020
  • Biskupice:Drnovice 2:3 PK (1:1)

   Biskupice :Drnovice 2:3 po PkStřelci :Gajdůšek, DobiášSestava : KryštofJaneček, Suchý, M Michálek, MaršovskýTalaš, Tomala, Mikel, DobiášGajdůšek, DaňoStřídání :Šůstek, Majliš, Vaculík, PorubskýV...

   Číst dál...

  • Sehradice -Biskupice 3-6 (2:3)

   Sehradice :Biskupice 3-6 (2:3)Střelci :Gajdůšek 2,Talaš, Porubský, Dobiáš, DaňoSestava : VaškůjŠůstek, M. Michálek, Suchý, MaršovskýTalaš, Tomala, Porubský, Dobiáš   Gajdůšek, DaňoStřídání :Slezák,...

   Číst dál...

  • Nedašova Lhota -Biskupice 4-1 (2:1)

   Nedašova Lhota - Biskupice 4-1 (2:1)Střelci :PorubskýSestava : VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P, Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýUtkání v daleké  Nedašové Lhotě dost...

   Číst dál...

 • srpen 2020
  • Biskupice: Bratřejov 7-1 (3:1)

   Biskupice :Bratřejov 7:1 (4-1)Střelci :Gajdůšek 4,Dobiáš 2,TalašSestava :VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P. , Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýStřídání :Šůstek, Maršovský,...

   Číst dál...

  • Dolní Lhota -Biskupice 3-2 (2:0)

   Dolní Lhota :Biskupice 3-2(2:0)Střelci :T. Gajdůšek, TalašSestava :VaškůjR. Michálek, Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš, Slezák, Porubský, DobiášT. Gajdůšek, MikelStřídání :Šůstek,MajlišOd začátku...

   Číst dál...

  • Biskupice:Petrůvka 7-1 (3:1)

   Biskupice : Petrůvka 7-1 (3-1) Střelci : T. Gajdůšek 3,Talaš 3, M. PorubskýSestava :    VaškůjR. Michálek , Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš P., J. Gajdůšek, Tomala, Dobiáš               T. Gajdůšek, VaculíkStřídání...

   Číst dál...

  • Rozlosování Muži podzim 2021

         Muži  podzim 2021 kolo den  datum domáci hosté čas odjezd 2 NE 16.8. Biskupice Petrůvka 17:00 X 3 NE 23.8. Dolní Lhota Biskupice 13:30 12:30 4 NE 30.8. Biskupice Bratřejov 16:30 X 5 NE 6.9. Ned.Lhota Biskupice 16:00 14:45 6 SO 12.9. Sehradice Biskupice 16:00 15:00 7 NE 20.9. Biskupice Drnovice 15:30 X 8 NE 27.9. Rokytnice Biskupice 15:30 14:30 9 NE 4.10. Biskupice Rudimov 15:00 X 10 NE 11.10. Březůvky Biskupice 10:15 9:30 11 NE 18.10. Biskupice Bohusl....

   Číst dál...

Zápas Velký Ořechov

TATRAN - Velký Ořechov  4:0   (2:0)

 

Střelci:  Porubský-2, Gajdůšek T., Vaculík

 

Sestava: Tomala- Michálek M., Mikel, Maršovský, Důbrava, Dobiáš ,Hanačík, Vaculík, Gajdůšek J., Porubský, Gajdůšek T.   stř. Michalec, Talaš R.,Talaš P.

 

Úvod lokálního derby patřil hostům, kteří se lépe vyrovnali s horkým počasím a byli aktivnějším týmem. Naši hráči na to mohli doplatit díky faulům a nařízeným přímým kopům, ale Ťop dvakrát prokázal své kvality a vyškrábl umně zatočené trestňáky. navíc mu pomohlo i břevno po technickém přehozí jednoho z ořechovských hráčů. Po přestávce na osvěžení se přece jenom dostali do hry i domácí, nicméně i naše střelce vychytal golman hostů. Zlomových 15 minut před koncem poločasu ale vyšlo výborně hráčům Tatranu. Nejprve se v 33. minutě , po rychlé rozehrávce standardky, zmocnil míče Jura a z dobrých 23 metrů napálil míč za záda zkoprnělé obrany  a statického golmana. Našim narostla křídla a další pokusy mířily na bránu hostí, paradoxně do sítě se dostal míč až po dlouhém rohu Ptočky a Michalově citlivém lobu. To byla minutka do konce poločasu.

Hosté do druhé půle prostřídali a přeskupily řady ve snaze o zdramatizování výsledku. Místo toho hned po 5-ti minutách si Ťopův dlouhý nákop zpracoval Tom a s přehledem k tyči navýšil skóre. I když hosté nerezignovali a snažili se aspoň o čestný úspěch, jejich mezery v obraně naši borci využívali k četným brejkům, ovšem v koncovce opakovaně selhávali. Až v 76. minutě se konečně ujala přihrávka Toma na Michala, který z blízka neměl problém. S koncem zápasu si hosté vypracovali několik nadějných střeleckých pokusů, ale s výjimkou dalšího břevna se tyto nevešly do prostoru tří tyčí.

Před parádní diváckou kulisou a za korektního řízení sudího Chromíka tak všechny body po zásluze zůstaly doma.