Tabulka střelců

 

Jméno Branky
 Tomáš  8
 Michal  6
 Jirka   4 
 Lukáš  2
 Milan   2 
 Peterka  1
 Dobík  1
 Seča  1
 Honza   1 
   

 


 

 

Přihlášení pro výbor

Aktuality- články

 • prosinec 2021
  • Hodnocení podzim 2021

   Hodnocení podzim 2021 - TJ Tatran Biskupice asistentem Janem Tomalou Náš oddíl v kategorii mužů přezimuje po polovině sezony na 8. místě se ziskem 15-ti bodů ve 3.třídě sk.B.Tým zde nevidím rád,...

   Číst dál...

 • září 2020
  • Biskupice:Drnovice 2:3 PK (1:1)

   Biskupice :Drnovice 2:3 po PkStřelci :Gajdůšek, DobiášSestava : KryštofJaneček, Suchý, M Michálek, MaršovskýTalaš, Tomala, Mikel, DobiášGajdůšek, DaňoStřídání :Šůstek, Majliš, Vaculík, PorubskýV...

   Číst dál...

  • Sehradice -Biskupice 3-6 (2:3)

   Sehradice :Biskupice 3-6 (2:3)Střelci :Gajdůšek 2,Talaš, Porubský, Dobiáš, DaňoSestava : VaškůjŠůstek, M. Michálek, Suchý, MaršovskýTalaš, Tomala, Porubský, Dobiáš   Gajdůšek, DaňoStřídání :Slezák,...

   Číst dál...

  • Nedašova Lhota -Biskupice 4-1 (2:1)

   Nedašova Lhota - Biskupice 4-1 (2:1)Střelci :PorubskýSestava : VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P, Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýUtkání v daleké  Nedašové Lhotě dost...

   Číst dál...

 • srpen 2020
  • Biskupice: Bratřejov 7-1 (3:1)

   Biskupice :Bratřejov 7:1 (4-1)Střelci :Gajdůšek 4,Dobiáš 2,TalašSestava :VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P. , Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýStřídání :Šůstek, Maršovský,...

   Číst dál...

  • Dolní Lhota -Biskupice 3-2 (2:0)

   Dolní Lhota :Biskupice 3-2(2:0)Střelci :T. Gajdůšek, TalašSestava :VaškůjR. Michálek, Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš, Slezák, Porubský, DobiášT. Gajdůšek, MikelStřídání :Šůstek,MajlišOd začátku...

   Číst dál...

  • Biskupice:Petrůvka 7-1 (3:1)

   Biskupice : Petrůvka 7-1 (3-1) Střelci : T. Gajdůšek 3,Talaš 3, M. PorubskýSestava :    VaškůjR. Michálek , Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš P., J. Gajdůšek, Tomala, Dobiáš               T. Gajdůšek, VaculíkStřídání...

   Číst dál...

  • Rozlosování Muži podzim 2021

         Muži  podzim 2021 kolo den  datum domáci hosté čas odjezd 2 NE 16.8. Biskupice Petrůvka 17:00 X 3 NE 23.8. Dolní Lhota Biskupice 13:30 12:30 4 NE 30.8. Biskupice Bratřejov 16:30 X 5 NE 6.9. Ned.Lhota Biskupice 16:00 14:45 6 SO 12.9. Sehradice Biskupice 16:00 15:00 7 NE 20.9. Biskupice Drnovice 15:30 X 8 NE 27.9. Rokytnice Biskupice 15:30 14:30 9 NE 4.10. Biskupice Rudimov 15:00 X 10 NE 11.10. Březůvky Biskupice 10:15 9:30 11 NE 18.10. Biskupice Bohusl....

   Číst dál...

Zápas Slopné

Slopné - TATRAN    1:2   (1:1)

 Střelci: Gajdůšek T-2

 Sestava: Vaškůj-  Vaculík, Michálek M., Mikel T, Maršovský, Talaš P. (71. Michalec), Hanačík (89. Šůstek), Gajdůšek J., Novosad ( 53. Bubela), Dobiáš,  Gajdůšek T.    

Tatran nastoupil do zápasu v kombinované sestavě s vědomím odčinit domácí porážku z předchozího kola. Domácí Slopné ovšem vystoupalo tabulkou hodně vysoko a tak se dal čekat z jejich strany tlak od úvodní minuty. To se potvrdilo, nicméně ačkoliv měli domácí míč častěji na kopačkách, přímé ohrožení brabnky Tatranu to neznamenalo. Naopak ve slibné pozici se ocitl Tom, ale ani jeho snaha neznamenala vážnější problém pro domácí obranu. V 17. minutě ovšem přišel zbytečný faul uprostřed hřiště, a provedení přímého kopu bylo pro domácí šťastné. Míč se odrazil do břevna a od zad zasahujícího Seči se dostal až za brankovou čáru. Za další 2 minuty mohlo být hůř, ale Seča zachránil výtečným zákrokem po křížné střele útočníka domácích. Ve 33. minutě byl k vidění přímák na druhé straně, když se podařilo po pravém křídle dobře zakombinovat a Mira byl faulován v optimální stelecké vzdálenosti. Z klubka našich hráčů zakončoval Tom a brankář domácích nestačil reagovat. Také zbytek domácí družiny byl poněkud zaskočen srovnáním stavu a tak se do poločasu výraznější šance neurodily.

Po změně stran se vzájemně přitvrdilo, nicméně rozhodčí Houžvička byl po svém zvyku tolerantní a dovolil kontaktní hru. Z toho profitovali naši v 52. minutě, když domácí útok byl zastaven na brankové čáře, kde zůstal otřesený hráč domácích - zbytek hráčů čekal na přerušení když dlouhý nákop zpracoval Tom a sólový nájezd proměnil ve vedení. Domácí protestovali a pochodovali jim nervy, pak se ale zklidnili a zatlačili náš tým do hluboké defenzívy. Obrana dirigovaná Jurou však fungovala perfektně a hráči z pole se přidali, takže závary před Sečou se dařilo úspěšně hasit. Pár minut před koncem musel odstoupit Seča, když si po souboji v malém vápně pochroumal kotník a do branky se musel postavit Michalec. Domácí se ale v nastaveném času k vážnějšímu ohrožení nedostali a tak si Tatran odvezl skutečně odpracované tři body.