Tabulka střelců

 

Jméno Branky
 Tomáš  8
 Michal  6
 Jirka   4 
 Lukáš  2
 Milan   2 
 Peterka  1
 Dobík  1
 Seča  1
 Honza   1 
   

 


 

 

Přihlášení pro výbor

Aktuality- články

 • prosinec 2021
  • Hodnocení podzim 2021

   Hodnocení podzim 2021 - TJ Tatran Biskupice asistentem Janem Tomalou Náš oddíl v kategorii mužů přezimuje po polovině sezony na 8. místě se ziskem 15-ti bodů ve 3.třídě sk.B.Tým zde nevidím rád,...

   Číst dál...

 • září 2020
  • Biskupice:Drnovice 2:3 PK (1:1)

   Biskupice :Drnovice 2:3 po PkStřelci :Gajdůšek, DobiášSestava : KryštofJaneček, Suchý, M Michálek, MaršovskýTalaš, Tomala, Mikel, DobiášGajdůšek, DaňoStřídání :Šůstek, Majliš, Vaculík, PorubskýV...

   Číst dál...

  • Sehradice -Biskupice 3-6 (2:3)

   Sehradice :Biskupice 3-6 (2:3)Střelci :Gajdůšek 2,Talaš, Porubský, Dobiáš, DaňoSestava : VaškůjŠůstek, M. Michálek, Suchý, MaršovskýTalaš, Tomala, Porubský, Dobiáš   Gajdůšek, DaňoStřídání :Slezák,...

   Číst dál...

  • Nedašova Lhota -Biskupice 4-1 (2:1)

   Nedašova Lhota - Biskupice 4-1 (2:1)Střelci :PorubskýSestava : VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P, Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýUtkání v daleké  Nedašové Lhotě dost...

   Číst dál...

 • srpen 2020
  • Biskupice: Bratřejov 7-1 (3:1)

   Biskupice :Bratřejov 7:1 (4-1)Střelci :Gajdůšek 4,Dobiáš 2,TalašSestava :VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P. , Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýStřídání :Šůstek, Maršovský,...

   Číst dál...

  • Dolní Lhota -Biskupice 3-2 (2:0)

   Dolní Lhota :Biskupice 3-2(2:0)Střelci :T. Gajdůšek, TalašSestava :VaškůjR. Michálek, Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš, Slezák, Porubský, DobiášT. Gajdůšek, MikelStřídání :Šůstek,MajlišOd začátku...

   Číst dál...

  • Biskupice:Petrůvka 7-1 (3:1)

   Biskupice : Petrůvka 7-1 (3-1) Střelci : T. Gajdůšek 3,Talaš 3, M. PorubskýSestava :    VaškůjR. Michálek , Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš P., J. Gajdůšek, Tomala, Dobiáš               T. Gajdůšek, VaculíkStřídání...

   Číst dál...

  • Rozlosování Muži podzim 2021

         Muži  podzim 2021 kolo den  datum domáci hosté čas odjezd 2 NE 16.8. Biskupice Petrůvka 17:00 X 3 NE 23.8. Dolní Lhota Biskupice 13:30 12:30 4 NE 30.8. Biskupice Bratřejov 16:30 X 5 NE 6.9. Ned.Lhota Biskupice 16:00 14:45 6 SO 12.9. Sehradice Biskupice 16:00 15:00 7 NE 20.9. Biskupice Drnovice 15:30 X 8 NE 27.9. Rokytnice Biskupice 15:30 14:30 9 NE 4.10. Biskupice Rudimov 15:00 X 10 NE 11.10. Březůvky Biskupice 10:15 9:30 11 NE 18.10. Biskupice Bohusl....

   Číst dál...

Zápas Neubuz

Neubuz - TATRAN    3:4P   (2:1)

 Střelci: Vaculík-2, Dobiáš

 Sestava: Tomala-  Maršovský, Michálek M., Důbrava, Mikel T. , Vaculík, Talaš P. (60. Hanačík) , Gajdůšek J., Dobiáš, Novosad (70. Janeček), Gajdůšek T.    

Začátek zápasu vyšel náramně, když už v 8. minutě nachytal golmana domácích přímou střelou z rohu Dobik. Naopak vyznělo setkání obou při exekuci přímého kopu po 20-ti minutách, když golman vytěsnil parádně střelu pod břevno. V 27.minutě domácí srovnali, když bali herně lepší - po rychlém autu a přiťuknutí se míč dostal k volnému útočníkovi a ten protalčil míč do sítě.Za dalších pět minut šli Tom a Ťapka sami na stopera s golmanem, ale jejich kombinaci a slabou střelu vykopl z čáry stoper. Těsně před půlí se domácí prosadili po rohu, když nejvyšší hrotový útočník přehodil vyběhnuvšího Ťopa.

Po dvou minutách druhé půle se po střetu Ťapky a domácího obránce dlouho nehrálo- hráč domácích musel být odnesen mimo hřiště a pozdější příjezd zdravotníků neprokázal-snad- vážnější újmu na zdraví. Po této nepěkné chvíli domácí zamotali naši obranu av 48. minutě osamocený středopolař lehce skóroval. paradoxně tato situace měla na domácí neblahý vliv, když zcela opustili svůj styl kombinační hry a začali nakopávat vysoké míče. Vypadli z tempa a hra se přesunula před branku domácích. V 78. minutě se k odraženému míči dostal Jura a z dobrých dvaceti metrů levačkou zakroutil do míč šibenice. Domáci zpanikařili a nevymysleli kloudnější akci, naopak naši hráči trpělivě zkoušeli vyrovnat. V 85. minutě znovu nechali střílet Juru z hranice vápna, tentokrát jenom do břevna, ale odražený míč si po sérii zmatků okolo penalty domácí nasměřovaly do vlastní sítě. Plný bodový zisk mohl zajistit v poslední minutě Tom, ale jeho hlavičku zastavilo znovu břevno domácí branky.

Prémiový bod si nakonec odvezli naši po penaltovém rozstřelu, když Ťop vychytal domácí ve 2. a 3. sérii. Z hráčů Tatranu neuspěl Lubka ve 4. ale Lukin byl posledním úspěšným exekutorem.