Tabulka střelců

 

Jméno Branky
 Tomáš  8
 Michal  6
 Jirka   4 
 Lukáš  2
 Milan   2 
 Peterka  1
 Dobík  1
 Seča  1
 Honza   1 
   

 


 

 

Přihlášení pro výbor

Aktuality- články

 • prosinec 2021
  • Hodnocení podzim 2021

   Hodnocení podzim 2021 - TJ Tatran Biskupice asistentem Janem Tomalou Náš oddíl v kategorii mužů přezimuje po polovině sezony na 8. místě se ziskem 15-ti bodů ve 3.třídě sk.B.Tým zde nevidím rád,...

   Číst dál...

 • září 2020
  • Biskupice:Drnovice 2:3 PK (1:1)

   Biskupice :Drnovice 2:3 po PkStřelci :Gajdůšek, DobiášSestava : KryštofJaneček, Suchý, M Michálek, MaršovskýTalaš, Tomala, Mikel, DobiášGajdůšek, DaňoStřídání :Šůstek, Majliš, Vaculík, PorubskýV...

   Číst dál...

  • Sehradice -Biskupice 3-6 (2:3)

   Sehradice :Biskupice 3-6 (2:3)Střelci :Gajdůšek 2,Talaš, Porubský, Dobiáš, DaňoSestava : VaškůjŠůstek, M. Michálek, Suchý, MaršovskýTalaš, Tomala, Porubský, Dobiáš   Gajdůšek, DaňoStřídání :Slezák,...

   Číst dál...

  • Nedašova Lhota -Biskupice 4-1 (2:1)

   Nedašova Lhota - Biskupice 4-1 (2:1)Střelci :PorubskýSestava : VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P, Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýUtkání v daleké  Nedašové Lhotě dost...

   Číst dál...

 • srpen 2020
  • Biskupice: Bratřejov 7-1 (3:1)

   Biskupice :Bratřejov 7:1 (4-1)Střelci :Gajdůšek 4,Dobiáš 2,TalašSestava :VaškůjR Michálek, Suchý, M Michálek, DůbravaTalaš P. , Mikel, Tomala, DobiášGajdůšek, PorubskýStřídání :Šůstek, Maršovský,...

   Číst dál...

  • Dolní Lhota -Biskupice 3-2 (2:0)

   Dolní Lhota :Biskupice 3-2(2:0)Střelci :T. Gajdůšek, TalašSestava :VaškůjR. Michálek, Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš, Slezák, Porubský, DobiášT. Gajdůšek, MikelStřídání :Šůstek,MajlišOd začátku...

   Číst dál...

  • Biskupice:Petrůvka 7-1 (3:1)

   Biskupice : Petrůvka 7-1 (3-1) Střelci : T. Gajdůšek 3,Talaš 3, M. PorubskýSestava :    VaškůjR. Michálek , Suchý, M. Michálek, DůbravaTalaš P., J. Gajdůšek, Tomala, Dobiáš               T. Gajdůšek, VaculíkStřídání...

   Číst dál...

  • Rozlosování Muži podzim 2021

         Muži  podzim 2021 kolo den  datum domáci hosté čas odjezd 2 NE 16.8. Biskupice Petrůvka 17:00 X 3 NE 23.8. Dolní Lhota Biskupice 13:30 12:30 4 NE 30.8. Biskupice Bratřejov 16:30 X 5 NE 6.9. Ned.Lhota Biskupice 16:00 14:45 6 SO 12.9. Sehradice Biskupice 16:00 15:00 7 NE 20.9. Biskupice Drnovice 15:30 X 8 NE 27.9. Rokytnice Biskupice 15:30 14:30 9 NE 4.10. Biskupice Rudimov 15:00 X 10 NE 11.10. Březůvky Biskupice 10:15 9:30 11 NE 18.10. Biskupice Bohusl....

   Číst dál...

Zápas Šanov

TATRAN-Šanov   5:3   (3:2)

 Střelci: Gjadůšek T.-3, Dobiáš, Gajdůšek J.

 Sestava: Michalec -  Maršovský  Michálek M., Důbrava, Mikel T. ,Šůstek (46. Mikel S.), Vaculík, Tomala, Dobiáš (55. Talaš P), Gajdůšek J. (72.Bubela), Gajdůšek T. (85. Janeček) 

Poslední zápas tohoto ročníku na domácí půdě si domácí zkomplikovali především v závěru první půle, celkově však byli lepší a po zásluze si připsali plný bodový zisk. V sestavě se místo Ťopa postavil do branky Radim, aby se rozchytal na poslední zápas na Příluku.

Od úvodních minut byla patrná snaha hráčů Tatranu držet míč a přihrávkami překonávat obranu hostů. Jejich záloha nestíhala, resp. za celý zápas nebyla příliš viditelná, tudíž se otvíraly možnosti pro Toma, který rychlostí převyšoval stopery. Již ve 12. minutě se to potvrdilo, když Dobik zabojoval na levé straně a Honza vybídl Toma k výletu za obranu-brankář hostů byl bezmocný.Další možnosti ovšem pokryl, tak se čekalo na další gól až do 29. minuty. Tom centroval zprava, Jurovu hlavičku golman vyrazil k Dobikovi a ten pohodlně skóroval do opuštěné branky.Nebyli by to naši hráči aby si pohlídali takový náskok-radši gólové hody a nervy pro diváky..Ve 33. minutě Lukáš namazal hostům do přečíslení, jehož důsledkem byl tondův faul - a penalta znamenala snížení. než opadla radost hostů, hned po rozehrávce zabojoval Ťop a poslal dlouhý pas na Toma, který na delší tyčku znovu rozvlnil síť. Těsně před koncem se kopala druhá pentle proti domácím - opět po zbytečné ztrátě Jury a nedůsledné obraně se střetl útočník hostů s Radimem, který neodhald výběh. Ani podruhé se exekutor hostů nemýlil. 

Druhá půlka byla herně podobná té první, nicméně branek už tolik nepadlo. V 55. minutě se nenechal Honza G. odstavit od míče a prošel až k rohu šestnáctky, a jeho pomalá a  skákavá střela skončila k překvapení všech v síti. Konečné skóre pak určil Tomova dorážka po velkém závaru před brankou Šanova, kdy po dvou nastřelených rukách poslal balon koníkem za záda golmana. Zápas se pak v poklidu dohríval a další možnosti našich zůstaly nevyužity (Janeček, Mikel S., Ťop).