Petrůvka - Biskupice

Petrůvka -Tatran 4-1 (2:1)

Střelci: Dobiáš

Sestava: Tomala

Maršovský,Vaculík,Michálek,Důbrava

Dobiaš,Porubský,Mikel S.,Talaš P.

Gajdůšek T. ,Hanáčik

Náhradníci:Šůstek ,Talaš R.,Michálek R.

 

 

Tatran přijel na Petrůvku s jasným cílem odčinit minulé utkání s Velkým Ořechovem a získat 3 body . Utkání začalo za ideálního počasí,na hrbolatém hřišti, ale pro oba týmy byly podmínky stejné . V úvodu utkání , kdy Radim zaskakoval v bráně za Ťopa, který přijel o 11 minut později, lovil míč již v první minutě po nákopu domácích, kdy se Milan s Jurou nedohodli a míč propadl k útočníkovi hostů, který dal našemu brankáři jesle z malého vápna 1-0. Zanedlouho po tom, byl v další šanci, kdy uteklo křídlo hostů a dávalo pod sebe a domácí hráč naštěstí minul z dobré pozice. V asi 20 minutě přišel důležitý moment utkání. Po nákopu za domácí obranu srazil ve vápně hostující brankář Toma. Nicméně rozhodčí místo penalty a červené karty nechal faul bez povšimnutí. Poté se odehrávala hra většinou u branky domácích , ale bez střeleckých pokusů. V 35 minutě se po špatném autu hostů prosadil Dobik po přiťuknutí po ose Peterka a Brik 1-1. Po jednom z dlouhých nákopů chytil míč Ťop, chtěl udělat výkop, ale domácí hráč mu zkřížil cestu. Místo žluté karty se míč dostal k útočníkovi hostů  a nebyl pro něj problém trefit prázdnou  bránu 2-1. Po přestávce šli naši hráči na hřiště, že budou kombinovat po zemi, protože nákopy sbírali vysocí obránci hostů, ale to se moc nedařilo.V 57 minutě zkompletoval hatrick útočník hostů po jednom z rohů. Poté měli naši hráči dobré příležitosti po invidualní akci Brika a Michala. Domácí brankář nejprve dobře vyrazil a v druhé šanci mu pomohla tyč, jako nám dvakrát. Domácí pak v 87 minutě utkání uzavřeli výsledek na 4-1, když se po rohu míč odrazil od Dobika a byl z toho vlastní gól. Výsledek 4-1 vyjadřuje obraz zápasu, kdy do té doby předposlední Petrůvka pomocí bojovnosti a nadšení porazila Tatran rozdílem třídy.