R. Michálek, M. Michálek, Důbrava, Maršovský
P. Talaš, T. Gajdušek, S. Mikel, Dobiáš
Porubský, Janeček
Střídání :Vaculík, Šůstek

Domácí po 2 prohře v řadě chtěli proti Štítné "B" bodovat. Šťítná  přijela v silně kombinované sestavě, díky souběžně hraného utkání "A" mužstva. Úvod utkání patřil domácím, které zdobila chuť do hry. Již ve 2 minutě po krásném centru Radima se prosadil gólově Tom 1-0. Poté domácí zahodili několik příležitostí zejména vedených po pravé straně. Důležitý moment přišel zhruba ve 20 minutě, kdy Michal obešel protihráče a ten jej z fauloval. Na penaltu se cítil Luba, který byl povzbuzený minule proměnou penaltou proti Ořechovu. Nicméně vyslal pouze velmi slabou přízemní střelu se kterou neměl gólman hostů problém. Hra se odehrávala jen na půlce hostů, ale bez vstřelenych gólů. Když se podařilo dotlačit míč do sítě, bylo to z ofsidu.A to hned ve dvou případech. Když se hosté dostali v 39 minutě ojediněle za půlku bylo ztoho vyrovnání na 1-1 po úniku z levé strany. V 54 minutě přidali hosté gól z rychlého brejku. Domácí přestali kombinovat a začali nákopávat míče dopředu, většinou neúspěšně. Vyrovnání zařídil dobře hrající Tom tentokrát z přímého kopu, který zatočil přesně k tyči. Poté domácí vrhli všechny síly do útoku. Výsledkem byli dobré šance Tonyho po rohu, když v dobré pozici hlavičkoval vedle tyčky ,dále střeli Brika a Toma, které brankář s problémi chytil. Poté přišlo zranění Milana v jednom ze soubojů . Diváci se již těšili na penalty, ale byli to paradoxně hosté, kteří vstřelili vítězný gól po dlouhém výkopu hostujícího gólmana a chyby Jirky. Hostující rychlý útočník překonal vyběhlého Ťopa lobem za který by se nestyděl anik Karel Poborský. Třetí prohra v řadě znamená, že soupeři z prostřednich příček se začínají bodově dotahovat a hrozí propad tabulkou.