R. Michálek, Mikel, Důbrava, Tomala
Talaš, Porubský, T. Gajdůšek, Dobiáš
          Vaculík, H. Gajdůšek
Střídání : Hanacik, Janeček, Šůstek

Začátek utkání probíhal bez vážnějších šancí, hra se odehrávala převážně na polovině hřiště. Až v 17 minutě domácí po dlouhém križném nákopu a propadnutí levé strany obrany se dostal do vápna domácí útočník a po chybném vyběhnuti Jirky přihrál pod sebe a další hráč domácích se nemýlil.Zachvili poté  centrem našel Honza Michala a ten osamocen z malého vápna trefil pouze stojícího brankáře v prostředku brány. V 36 minutě domácí udeřili podruhé po dalším križném nákopu za obranu tentokrát z pravé strany. Následující centr a nepokryti útočníka mezi dvěma stopery znamenalo poločasovy stav 2-0.Po poločase začali hosté mírným tlakem a několika málo šancí končící převážně mimo bránu . Neprosadil se anik Tom po dvou přímých kopech okolo vápna. Jeden šel těsně mimo a druhý brankář vyrazil. V 65 minutě hosté podnikli protiútok a útočník domácích poslal míč k tyči 3-0. Od 70 minuty Tatran absolutně rezignoval na hru dozadu a výsledkem byli další 3 branky za cca 10 minut. Náš tým si tak odváží těžký debakl po vlastních chybách a soupeři ze spodku tabulky se mu přibližují.