TATARN - Březůvky   8.0   (4:0)

Střelci:  Gajdůšek T.-4, Novosad-2, Porubský, Janeček

Sestava: Tomala-  Maršovský (58. Šůstek), Michálek (46. Důbrava) , Vaculík , Porubský, Záhora,  Talaš P.,  Krajča (53. Mikel T.), Dobiáš, Janeček (40. Novosad) , Gajdůšek T.

Soupeř přijel ve významně okleštěné sestavě a na jeho výkonu to bylo znát. Hráči Tatranu vlétli do utkání jako uragán a po pěti minutách bylo prakticky po zápase. Nejprve pláchl již ve 3´Janec a sám před golmanem nezaváhal; za další 2´pak Tom nezištně vybídl Michala do podobně lehké pozice a rozdíl byl už dvojgólový.  Další minuty zápasu se nesly ve znamení minisouboje Tom-golman, ze kterého dlouho vycházel úspěšnější poslední muž Březůvek. Před poločasem ovšem i jeho štěstí opustilo, a v rychlém sledu přidal Tom další 2 branky, v 35´a 42´. Vývoj utkání dovolil prostřídat krátce po přestávce celou lavičku, hosté zůstali jaloví a tak se skóre hrozivě posouvalo nahoru. V 53´se hlavou trefila Mireček po rohu, v 86´pak přízemní křížnou střelou. Střelecký účet pak uzavřel Tom dvěma brankami v rychlém sledu v 86 a 87´.  Zápas se dohrával v exhibičním tempu, a kdyby Tondda svým lobem neminul šibenici o pár decimetrů, mohl si připsat gólový zářez i on.