TATRAN - Slopné   0:2   (0:0)

Střelci:  -

Sestava: Tomala- Michálek M., Mikel, Maršovský, Důbrava,  Dobiáš , Michalec, Hanačík, Talaš P., Porubský, Gajdůšek T.   stř. Gajdůšek J., Novosad, Talaš R.,Šůstek

První poločas nabídl málo vzrušení a zajímavých okamžiků. Vše podstatné se událo v kolem 30. minuty utkání, kdy se urodily dvě téměř gólové situace. Nejprve ve 28. minutě se hostům podařilo obelstít obranu domácích a přihrávkou najít zcela volného levého halva, který byl na 15-ti metrech zcela osamocen před Ťopem, ale vysoko přestřelil. Za pět minut pak Michal vyslal slbou střelu křížem branky, k překvapení všech ji golman hostů pouze ztlumil a míč se po odrazu od tyče zastavil na brankové čáře.

Ani druhá půle ze začátku neslibovala střelecké hody, obě obrany fungovaly a střelci neměli svůj den. Nicméně obrat znamenala střela středopolaře hostů, který z rohu vápna rozezněl tyčku za Ťopem. Pohroma pro Tatran pak přišla v rozmezí řvtrthodinky mezi 60-75 minutou, kdy hosté po dvou podobných situacích skórovali. V obou případech si šikovný útočník povodil několik našich obránců a poslal míč na nohu zcela volného nabíhajícího hráče, který Ťopa obstřelil technicky. Snaha o vyrovnání pak přece jenom přinesla více vzruchu před brankou Slopného, nejblíže brance byla hlavička Toma, ale balon těsně přeletěl břevno. Ani další závary po standardkách nevedly ani ke snížení skóre, a tak si všechny body odvezlo zaslouženě Slopné