Šanov - TATRAN    7:2   (3:1)

Střelci:  Gajdůšek T., Hanačík

Sestava: Chaloupka- Michálek,Šůstek , Důbrava, Mikel, Dobiáš ,Hanačík, Vaculík, Gajdůšek J., Novosad, Gajdůšek T.   stř.  Maršovský, Bubela

Tatran nastoupil v obměněné sestavě z důvodu "podivných" absencí a začátek zápasu nenepovídal o pohromě. Z vyrovnaného začátku znamenala nebezpečí Dobikova střela z úhlu pouze do boční tyčky. V rozmezí 15-25. minuty pak domácí prakticky rozhodli o zápasu s pomocí hrubých individuálních chyb našich. Nejrpve hlavičkoval osamocený hráč po rohovém kopu, poté lehce unikl po pravé straně útočník hostů, namazal pod sebe nabíhajícímu spluhráči a jeho střelu ještě tečoval Milan; naposled po zbytečném faulu následoval centr a vlastní gól z hlavy Lukina. Domácí byly v pohodě a ostřelovali Honzovu bránu, naopak na našich kopačkách se zdálo být nalepené bláto z šumavských hvozdů... Výjimkou z toho bylo snížení Tomem z 35. minuty po dobré mezihře a přenesení hry křížem hřiště. Do druhé půlky nastoupil Tatran odhodlaný otaočit výsledek a hra se nastěhovala na polovinu domácích. Dlouho se nedařilo, až v 65. minutě dobře zakombinoval Dobik a Jura, který byl ve vápně faulován. Penaltu proměnil Paty a událo se, že k obratu není daleko. Ovšem to byl záhy nesměl přijít zbytečný faul na 18-ti metrech, a domácí exekutor si věděl rady s postavenou zdí i ašim golmanem. Poté už naši rezignovali a po dalších chybách navyšovali skóre až do debaklových výšin.